Допомога при грибкових захворювань

Список лекарственных средств (инъекционные растворы и лиофилизированные формы): кокарбоксилаза гидрохлорид, раствор тимогена, биоспорин

Грибкові захворювання

by

Що це таке?

Мікози, або грибкові захворювання шкіри і нігтів, відносяться до групи інфекційних захворювань людини, які викликаються хвороботворними грибами.

В Росії наявність грибкового захворювання нігтів можна чекати у кожної п’ятої дорослої людини, а в Москві тільки серед цілком благополучних верств населення грибком нігтів уражено більше 5%. При цьому захворюваність за останні 10 років виросла в 2,5 разу і очікується її подальше зростання.

Чому це буває?

Всі мікози передаються людині або від хворої людини, або від тварин, рідше можливе зараження людини грунтовими грибами. У звичайному житті ми постійно стикаємося із збудниками грибкових захворювань, проте зараження з більшою вірогідністю відбувається на тлі пониженого імунітету, цукрового діабету, прийому антибіотиків і інших чинників.

Що при цьому відбувається?

Гриби можуть вражати всі шари шкіри, кости і навіть внутрішні органи, при цьому кожен збудник, в основному, вражає свої улюблені місця.

Так, якщо за відсутності запалення на шкірі грудей, спини, шиї з’являються коричневі плями, що лущаться, то ви стали жертвою так званого висівковоподібного лишаю (кератомікозу) - захворювання, при якому гриби паразитують у верхніх шарах шкіри.

Кандидоз, в основному, вражає слизисті оболонки рота і горла і викликає молочника - на мові і слизистій оболонці рота з’являються кремово-білі плями, які розповсюджуються на небо, мигдалини і глотку. У відсутність лікування можливе зараження легенів і шлунково-кишкового тракту.
Цей же грибок може вражати нігті - вони стають твердими, товстими і часто набувають коричневого забарвлення. При поразці легенів виникає бронхіт або пневмонія, а у гіршому разі при попаданні інфекції в кров або в мозок захворювання може мати смертельний результат.


Tags: , , , ,

Види захворювань


Схожі записи